I Can Only Imagine

 Strona główna / Wszystko o soczewkach / I Can Only Imagine

I Can Only Imagine

Mogę sobie tylko wyobrazić piękną twarz mojej żony. Och jasne, dotykałem jej i całowałem wiele razy. Czułem czubkami palców linie, śledzące nasze wspólne życie, i słyszałem jej uśmiech. Rozumiem, że to nie jest prawdziwe widzenie. To nie jest widzenie jej oczu, gdy iskrzą się od czegoś zabawnego, co powiedziałem; albo, gdy patrzy na mnie z miłością zarezerwowaną tylko dla tych, którzy są naprawdę zakochani.

Często próbowała wyjaśnić błysk i kolory zachodu słońca oraz bawełnianą miękkość chmur, gdy dryfują po niebie. A co z tęczą złożoną ze wszystkich kolorów, które w jakiś sposób obiecują nam wszystkim, że sprawy na świecie staną się lepsze.

Jak niesamowicie byłoby zobaczyć moją córkę Blythe jeżdżącą na nartach po swoim ulubionym szlaku górskim w Kolorado lub mojego syna Toma jadącego na kalifornijskiej fali, oboje tak bezpieczni i szczęśliwi ciesząc się sportem, który kochają.

Jest jeszcze tyle rzeczy, które chciałbym zobaczyć, ale to się nie stanie, bo jestem niewidomy. Pozostaje mi tylko wyobrażać sobie, jak to jest mieć dar widzenia.

Mogę jedynie wczuć się w to, jak czuje się osoba, której wzrok jest zagrożony przez jaskrę lub retinopatię cukrzycową, pigmentowe zapalenie siatkówki i najbardziej niszczycielskie ze wszystkich, zwyrodnienie plamki żółtej.

W Discovery Eye Foundation (DEF) nasi naukowcy pracują każdego dnia, aby przezwyciężyć utratę wzroku i zachować zdolność do podziwiania całego piękna, które nas otacza. Słyszałem, że mówi się, iż oczy są oknami do duszy. Nie wiem, czy to prawda, ale jestem pewien, że są one najważniejszym zmysłem w grupie pięciu i że ratowanie wzroku jest sprawą, którą należy wspierać.

DEF jest oddany tej misji, a z Waszą pomocą zostaną odkryte odpowiedzi na wszystkie formy chorób oczu. Od nas wszystkich zależy, czy będziemy wspierać badania, które przybliżają nas do tych rozwiązań.

Jeśli chcesz pomóc, kliknij na poniższy przycisk lub pobierz formularz darowizny, aby przekazać darowiznę pocztą, kliknij tutaj: Formularz darowizny DEF

Tom SullivanDEF
ambasador wizjiullivan
.com

Mogę sobie tylko wyobrazić Tagged on: zwyrodnienie plamki związane z wiekiem AMD niewidome dzieci soczewki kontaktowe rogówka badanie oczu zdrowie oczu jaskra słabe widzenie retinitis pigmentosa komórki macierzyste